Обладнання для фаст фуду бу: особливості

Обладнання для фаст фуду бу: особливості

Швидкий темп життя диктує свої правила… Найбільша цінність – час, якого постійно не вистачає, сприяє розвитку мереж закладів швидкого харчування. Фаст фуд як бізнес набирає обертів шаленими темпами, завдяки рентабельності і швидкій окупності. Тому обладнання для фаст фуду бу – ідеальний вибір при відкритті нового закладу. За досить низьку ціну можна отримати техніку, яка нічим не поступається новій, а часом і перевершує її по деяким параметрам.

Обладнання для фаст фуду: історія і види

Історія закладів швидкого харчування, а саме точок вуличної торгівлі їжею, розпочинається в США ще на початку ХХ ст. (20-ті роки). І вперше ця ідея була втілена не всім відомою сьогодні компанією McDonald’s, а маленьким підприємством White Castle. Саме вони почали продавати гамбургери, хоча спочатку ця страва не користувалась популярністю, а навіть навпаки. Потенційні клієнти з недовірою, ба навіть острахом ставились до їжі, приготованої на вулиці. Тоді працівники змушені були піти на хитрощі, одягнувши підставних покупців у білі халати, як у лікарів. Логіка проста: якщо лікарі купують таку їжу, то вона дійсно безпечна для здоров’я. І це спрацювало! Лише коли справи пішли вгору, почали з’являтися конкуренти, імена яких ми знаємо сьогодні.

То що ж включає в себе обладнання для фаст фуду? Якщо класифікувати по місцю походження, то найпопулярнішими являються страви американської кухні (гамбургери, картопля-фрі, хот-доги), італійської (піца), також стає все більш затребуваною мексиканська та азійська кухня. Тому і обладнання для фаст фуду бу підбирається відповідно до специфіки використання і особливостей страв, які будуть готуватися.

Для приготування гамбургерів, сандвічів та ін. використовують поверхні для смаження бу, грилі контактні (притискні) бу та ін. Для картоплі фрі не обійтися без фритюрниці бу, яка також може використовуватись для смаження інших страв (наприклад, овочі в клярі). Існують також апарати для приготування шаурми, різноманітні грилі (лавові грилі, грилі для курей, роликові грилі і т.д.), чебуречниці, пончикові апарати, апарати для поп-корну бу та багато іншого.

Обладнання для фаст-фуду бу в широкому асортименті представлено на сайті torgoborud.com.ua. Також ми пропонуємо широкий вибір нового професійного обладнання для ресторанів, кафе і магазинів: пароконвектомати, холодильні вітрини, слайсери, м’ясорубки промислові, індукційні плити та багато іншого. Забезпечимо детальними консультаціями, допоможемо підібрати найкращий варіант по найвигіднішій ціні. Також здійснюємо доставку в будь-яке місто України.

Обладнання для фаст фуду бу: переваги

Купити обладнання для фаст фуду бу – вигідне рішення, хоча може здатися, що й ризиковане. Але обладнання бу зазвичай дуже ретельно перевіряється професійними майстрами, і при реалізації обов’язково дається гарантія. Тому можна отримати якісну, надійну техніку за дуже демократичну ціну. Тим більше, часто обладнання для фаст фуду бу продається в силу об’єктивних обставин (переїзд, розширення, закриття точки торгівлі), і на якості пристроїв це ніяк не відображається.

Отже, вибираючи обладнання для фаст фуду бу ви отримуєте ряд переваг: низька ціна, висока якість і надійність товарів, гарантія, а також можливість сервісного обслуговування.